CENA od 0,80 EUR/ks bez DPH

Rúška z netkanej textílie

Ochranné rúško šijeme z 3 vrstvovej zdravotníckej netkanej certifikovanej textílie, ISO: 13485:2016, TS EK ISO 9001:2015, CE-Zertifizierung 130220. Vyrobené na Slovensku.

Priepustnosť baktérií netkanej zdravotníckej textílie v suchom prostredí 0% a vo vlhkom prostredí 25%. Materiál, ktorý sa používa aj na respirátory.

Klasické tkané bavlnené rúško má ochranu asi 15%, čiže priepustnosť baktérií 85%.

Rúško je na požiadanie vybavené integrovanou plastickou výstužou, ktorá umožňuje jeho dokonalé anatomické vytvarovanie.

Rúško je po dezinfekcii vhodné na viac použití. Stačí pretrieť dezinfekčnou utierkou, nastriekať dezinfekčným sprejom, prežehliť parnou žehličkou cez bavlnu alebo dezinfikovať parou nad vriacou vodou. V infekčnom prostredí doporučujeme rúško dezinfikovať denne. V prípade znečistenia sa dá rúško oprať na teplote 60 stupňov.

Nakoľko je na rúšku použitá bez-latexová gumička, nevyvoláva žiadne alergické reakcie a nedráždi.

Bavlnené ochranné rúška

Ochranné rúško šijeme z 2 vrstiev kvalitnej, pohodlnej priedušnej, hypoalergénnej 100 % bavlny, ktorá nedráždi pokožku. Vyrobené na Slovensku.

Rúško je vybavené integrovanou plastickou výstužou, ktorá umožňuje jeho dokonalé anatomické vytvarovanie.

Ponúkame aj možnosť vyšitia vlastného loga.

Rúško je po dezinfekcii vhodné na viac použití. Stačí nastriekať dezinfekčným sprejom, prežehliť parnou žehličkou alebo dezinfikovať parou nad vriacou vodou. V infekčnom prostredí doporučujeme rúško dezinfikovať denne. V prípade znečistenia sa dá rúško oprať na teplote 60 stupňov a vyžehliť.